Stravovanie

V objekte Hrebienok Resort sa nachádza Reštaurácia SOUL , kde si môžu klienti objednať polpenziu – www.soulrestaurant.sk

Služby priamo v resorte

 • V objekte Hrebienok Resort sa nachádza Reštaurácia SOUL , kde si môžu klienti objednať polpenziu – www.soulrestaurant.sk
 • Taktiež výborná kaviareň a cukráreň U Elišky domáce,koláčiky napečené s veľkou láskou priamo v cukrárni – vždy čerstvé
 • Predajňa KOŠIARIK – Bio produkty z lokálnych producentov / klobásky, slaninka, syry a vínko
 • Predajne športových potrieb, potravín a  tlače
 • Na recepcii denný bar s ponukou kávy a nápojov
 • Pod objektom Resortu bezpečné garážové státia za poplatok
 • V blízkosti požičovňa lyží
 • V hoteli Grand kulinárska reštaurácia

Letná sezóna

Vysoké Tatry i blízke okolie poskytuje návštevníkom širokú paletu možností výletov v letnom i zimnou období. Na svoje si prídu nielen rodiny s deťmi, či turisti, ale aj milovníci histórie, prírodných krás, aktívni i pasívni návštevníci. Vyberte si z možností, ktoré Vám Vysoké Tatry ponúkajú…

Pozemná lanovka Hrebienok sa nachádza hneď vedľa apartmánov.

Štrbské Pleso je vzdialené 19 km a AquaCity Poprad taktež vo vzdialenosti 19 km od Hrebnienok Resort.

Vysoké Tatry taktiež ponúkajú viac ako 300 km značených cyklotrás naprieč celým regiónom. Tieto trasy sú označené viacerými farbami:

Červenou farbou

 • sú značené výlučne cyklomagistrály – diaľkové trasy, ktoré vedú viacerými okresmi a častokrát i krajmi. Najčastejšie vedú údoliami riek alebo prechodmi hôr s aspektom prevedenia cyklistu najzaujímavejšími miestami krajiny, pričom sa kladie dôraz na nenáročnosť týchto trás. Kritériá náročnosti však nie sú bližšie špecifikované.

Modrou farbou

 • sú značené paralelné trasy k diaľkovým cyklomagistrálam. Sú to dlhšie trasy mimo magistrály, resp. náročnejšie trasy mimo magistrál.

Zelenou farbou

 • sa značia stredné a nenáročné trasy, okruhy zdravia a rodinné trasy.

Žltou farbou

 • sa značia spojky medzi cyklotrasami alebo krátke odbočky k rôznym prírodným, historickým a technickým zaujímavostiam.

Zimná sezóna

Vysoké Tatry sú miestom zimných zážitkov a dobrodružstiev, na ktorom sa splnia vaše sny o ideálnej zimnej dovolenke. Dokonale upravené zjazdovky a najmodernejšia technika sú zárukou bezchybnej lyžovačky. Všetko, čo hľadáte počas svojej zimnej dovolenky nájdete na jednom mieste – v stredisku Vysoké Tatry.

Vymeňte čižmy za lyže a otestuje snehovú pokrývku na svahoch Vysokých Tatier. Lúče slnka odrážajúce sa zo snehovej pokrývky vás príjemne zohrejú a vy si môžete vychutnať tú najkrajšiu lyžovačku.

> 24 km zjazdoviek všetkých úrovní
> 26,5 km bežeckých tratí
> 2,5 km dlhá osvetlená sánkarská dráha z Hrebienka
> 20 lanoviek a vlekov
> Najvyššie položená a najstrmšia zjazdovka z Lomnického sedla 2190 m n.m.
> Najvyššie položené lyžiarske stredisko na Slovensku Štrbské Pleso
> Detský zimný areál Maxiland
> Funtools pre milovníkov zábavy

Vysoké Tatry

Lyžovačka v najmenších veľhorách sveta je okúzľujúcou objaviteľskou cestou na lyžiach po 24 kilometroch tratí.

Medzi najoriginálnejšie lanovky patrí visutá lanovka na Lomnicky štít. Napínavé vzrušenie z lyžovačky je možné zažiť na najstrmšej a najvyššie položenej zjazdovke v Lomnickom sedle, prijemné rodinné lyžovanie na najdlhšej 7 kilometrovej zjazdovke v Lomnici a tradične kvalitné jazdenie v Areáli Snov na Štrbskom Plese. Táto lokalita je zároveň vyhľadávaným centrom bežeckého lyžovania s 50 km upravovaných tratí.

Za večernou sánkovačkou po 2,5 km dlhej trati a SnowTubingom sa vyveziete pozemnou lanovkou zo Starého Smokovca na Hrebienok.

Viac o stredisku Vysoké Tatry na www.vt.sk